SUBSCRIBE & GET 5% OFF »
0

Categories

Zavazadlový páspoložek: 3

 • Unikátní zavazadlový pás

  Bez daně: Kč 16.71 S daní: Kč 20.05
  Unikátní pás na batoh je vhodný na jednoduché identifikování batohů. Užitečné výrobky, které Vám dokáží ule...
  Nový Prodej
 • Jednobarevný pás na kufr

  Bez daně: Kč 16.71 S daní: Kč 20.05
  Jednobarevný pás na batoh Vám nabízíme ve 12 zářivých a moderních barvách a podle požadavku se mohou barvy i smíchat. ...
  Nový Prodej
 • Vzorovaný zavazadlový pás

  Bez daně: Kč 16.71 S daní: Kč 20.05
  Vzorovaný zavazadlový pás je vhodný na jednoduché identifikace batohu. Kreativní vzorovaný zavazadlový pás na kufr Vám dopo...
  Nový Prodej

položek: 3

Chystáte se cestovat? Chcete, aby se vaše zavazadlo neztratilo? Máme pro vás řešení! – zavazadlový pás vám zabezpečí aby byl kufr identifikovatelný a bezpečně podaný.

Objednejte si přímo zde – vzorovaný, nebo jednobarevný pás na kufr, nebo si můžete objednat i unikatní potisknuté zavazadlové pásy, aby cestování bylo nezapomenutelné a oddych bezproblémový.

Pomocí jednoduchého produktu lehko můžeme ztotožnit kufr, nebo cestovní tašku a vyhnout se nedorozumění tím, že na batoh/zavazadlo vložíte lehkou vizuální identifikaci.

Hodně společností v unikátním batožinovým pásu najde to, co hledá, přičemž jako reklamní prostor jsou vhodné na promoci pro cestovní kanceláře,letiště,taxi služby,hotely, turistické atrakce,konferenční centra,výstavy a podobné činnosti.

Každá firma po celém světě hledá pasivní reklamní plochu, kde se při použití výrobku uskuteční i bezplatná inzerce/reklama – to platí i pro unikátní zavazadlové pásy.

Neváhejte a objednejte si ještě dnes!

Můj košík

You have no items in your shopping cart.